Крими 19.12.2023 15:07 Снимка: ДНЕС+
Пореден случай: 50-годишна жена от Враца е в болница след нанесен побой
50-годишна жена от Враца е настанена в болница след нанесен побой. Заподозрян е 52-годишен мъж от Вършец, с когото жертвата живее на семейни начала, съобщиха от Областната дирекция на МВР.
Престъплението е осъществено в нощта срещу вторник, а сигналът до полицията подала потърпевшата. Тя посочила, че била бита пред жилищен блок в ж.к. „Дъбника“ във Враца.
От полицията отбелязват, че малко преди побоя - около 2:30 ч. - автомобилът, който мъжът шофирал, е спрян за проверка. Пробата за алкохол на водача отчела 0,56 промила.
По случая е образувано досъдебно производство. Ако вината на мъжа бъде доказана, законът предвижда лишаване от свобода до две години или пробация.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:57 Ванс с предупреждение към Техеран: Насилието ще бъде посрещнато с насилие
- 14:47 Православната църква почита паметта на Преподобни Сампсон Странноприимец
- 14:36 Николай Нанков за мантинелите: Няма поръчка за 1 млрд. евро. Има за 490 млн. и тя не е спряна
- 14:24 Деница Сачева за бюджета: Оценка 3! Този бюджет няма никаква философия и никаква цел
- 14:14 25 години рисувал епичното си платно "Богатири"
- 14:03 Страните от ЕС планират укрепване на европейските електроенергийни мрежи
- 13:52 Военноморските сили унищожиха дрейфащ дрон край Кранево
- 13:40 Иран: Тръмп ще съжалява за последната атака