Крими 15.01.2021 14:32 Снимка: ДНЕС+
Полицията издирва мъж, наранил жена си с нож
Млада жена е била ранена с нож в дома си в пазарджишкото село Злокучене от мъжа, с когото живеела на семейни начала, съобщи говорителят на полицията Мирослав Стоянов.
Сигнал за инцидента бил подаден около 22 ч. в четвъртък от филиала на Спешна помощ в Септември, откъдето бил изпратен екип на произшествието.
Пристигналият на място медицински екип констатирал, че 23-годишна жена е с две прободни рани от нож в единия крак. Пострадалата била транспортирана до областната болница в Пазарджик, където и е оказана медицинска помощ и освободена за домашно лечение.
Започналото незабавно полицейско разследване установило, че автор на престъплението е 31-годишен мъж от пловдивското Ново село. Доскоро пострадалата живеела с него на семейни начала, но се скарали и тя се прибрала в родното си Злокучене.
В четвъртък вечерта мъжът пристигнал в селото, за да се сдобрят и да я отведе в Ново село. Вместо това между двамата отново избухнал скандал, мъжът извадил нож и промушил доскорошната си възлюбена. След това избягал от местопрестъплението и се укрил.
Полицията продължава издирвателните мероприятия.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:36 Хороскоп за понеделник, 4 май 2026 г.
- 19:24 Писателят Ерик - Еманюел Шмит:Трябва да спрем да мечтаем за свят без кризи, той винаги ще е в такава
- 19:11 Президентът Йотова и премиерът на Армения Пашинян подписаха съвместна декларация за партньорство
- 19:01 Захарова: ООН и ЮНЕСКО "заравят главите си в пясъка" за престъпленията на Украйна
- 18:49 Азаров: Западните страни насърчават поведението на Зеленски, защото имат нужда от него
- 18:38 Харизанов: Явор Божанков беше прав, че Асен Василев иска да разцепи ПП-ДБ!
- 18:27 War Zone: САЩ разработват нова мощна ядрена бомба за унищожаване на подземни бункери
- 18:17 Николай Денков: Ако ПБ започне да прекрачва границите, ние можем да вдигнем хората на крак