Крими 31.10.2023 11:15 Снимка: ДНЕС+
Пътници се биха във влак
Мъж беше пребит във влак, съобщава Нова телевизия.
Пострадалият бил нападнат от друг пътник, който му нанесъл удари в главата и му разбил носа.
Агресията била извършена малко преди композицията да спре на гара Томпсън. Свидетели подали сигнал към превозната бригада и на телефон 112. Нападателят обаче успял да слезе необезпокоявано на гарата и се укрил. Властите все още го издирват.
Ръководителят на управление в отдел "Сигурност" в БДЖ Ивайло Харалампиев уточни, че двамата пътници са се скарали в едно от купетата, а спорът прераснал във физическа саморазправа.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:05 Цолов триумфира в Австрия и завърза битката за световната титла
- 12:53 Ново земетресение в Япония - този път с магнитуд 6,1
- 12:43 Разгадаха тайната на цветното зрение при човека
- 12:30 Частните обиколки на Акропола вече струват 5000 евро
- 12:18 Унгария намали мощността на АЕЦ "Пакш" заради жегата
- 12:07 Осъден изнасилвач, приятелка с Епстийн, скандален шаман - те са от кралското семейство на Норвегия
- 11:54 Страни от Персийския залив осъдиха последните удари с дронове на Иран
- 11:42 САЩ разочаровани от опитите на Мачадо да се върне във Венецуела