Крими 01.03.2024 12:58 Снимка: ДНЕС+
Отвлякоха и пребиха служител на "Криминална полиция" в столицата
Мъжът е настанен в болница в тежко състояние
Служител от "Криминална полиция" на Първо Районно управление на СДВР е отвлечен и пребит през миналата нощ, съобщи БНТ, като информацията бе потвърдена от Министерството на вътрешните работи.
Мъжът е в тежко състояние, настанен е в болница.
Изясняват се обстоятелствата около похищението, извършителите и мотивът.
От вътрешното ведомство и прокуратурата не дават повече подробности.
Преди две години 34-годишен полицай от пазарджишкото село Пищигово бе жестоко пребит и настанен в болница с черепно-мозъчна травма и опасност за живота. Тогава след скандал в заведение двама братя се нахвърлят върху униформения и му нанасят множество удари с ръце и крака в главата. След побоя го оставят в безпомощно състояние на улицата.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:31 Велико Търново сезира Министерството на културата за нарушения при строеж край Царевец
- 17:22 Няма да се замразява минималната заплата: Гълъб Донев обяви Бюджет 2026
- 17:13 САЩ са ликвидирали лидер на „Ислямска държава“ при въздушен удар в Сирия
- 17:04 Швейцария преговаря с 3 страни за доставка на за система противовъздушна отбрана
- 16:55 България е сред най-засегнатите от американските мита - губи 42% от износа си за САЩ
- 16:46 Разследването за сексуално и физическо насилие в интерната в село Варненци продължава
- 16:37 Бивш шеф на НАТО: Украйна има важна роля в европейската архитектура за сигурност
- 16:28 Новият състав на ЦИК ще предложи законови промени