
Крими 13.11.2023 12:28 Снимка: ДНЕС+
Начо Пантелеев привикан в ОДМВР да предаде книжката си, ще дава и обяснения
24-годишният Начо Пантелеев, който блъсна и уби с мощен мерцедес, колата на Ферарио Спасов е призован този следобед в полицията във Велико Търново, за да предаде книжката си за управление на МПС. Това коментира адвокатът на мъжа Венцислав Фоти пред "24 часа".
"Призовани сме в полицията във Велико Търново за предаване на свидетелството за управление на МПС. Предполагам, че ще му бъде наложена и забрана за напускане на страната. Ние сме съгласни няма да обжалваме", каза Фоти.
Пантелеев оказвал съдействие. Към момента не давал изявления единствено заради това, че все още не е разпитан по досъдебното производство пред полицията.
"Тъй като имал хематом на главата, пострадал е, макар и леко, затова не му бяха снемани обяснения през вчерашния ден", уточни адвокатът.
Още по темата
![]() |
1 | 2.10033 |
![]() |
1 | 2.25716 |
![]() |
10 | 3.85385 |
![]() |
100 | 4.21711 |
![]() |
1 | 1.71504 |
Последни новини
- 14:49 Тийнейджърка шокира световната №2 в Монреал и обяви: Искам титлата!
- 14:36 Пожар избухна край бургаския квартал "Банево"
- 14:24 Аптеките имат проблеми с двойното етикетиране на цените на лекарствата
- 14:13 Обвиниха българин за трафик на оръжия, предназначени за наркокартел
- 14:01 Доклад: По-малко жертви на пътя през 2024 г., но повече тежко ранени
- 13:51 Полицията и близки издирват малката Рая
- 13:39 Красен Станчев: Ако не извлечем поуки от икономическата криза в Гърция, ни чака теният сценарий
- 13:26 Мъж от Разград е станал жертва на измама по интернет