Крими 08.07.2025 11:09 Снимка: ДНЕС+
Младежи набиха мъж, разхождащ кучето си в столичния кв. "Стрелбище"
Група младежи нападнаха и набиха мъж, разхождащ кучето си в столичния кв. "Стрелбище", съобщава "24 часа".
Инцидентът е станал на 7 юли.
Извършителите на деянието са 15 на брой. Младежите ритали и удряли мъжа. След побоя пострадалият подал сигнал в полицията.
Основният извършител е задържан. Това е 17-годишно момче. Лицето е криминално проявено.
Останалите 14 младежи са разпитани и освободени.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:45 Белгия иска ареста на бившия гръцки еврокомисар Аврамопулос по случая "Катаргейт"
- 11:37 Тръмп: Ford и General Motors може да произвеждат Patriot и Tomahawk
- 11:29 Руски Ту-160 отработиха дозареждане във въздуха над Баренцево и Норвежко море
- 11:22 Иран отрече да е позволил инспектори на МААЕ да проверяват ядрени съоръжения
- 11:17 Алжир обърна дебютанта Йордания със спорен гол. Задава се мач-война с Австрия
- 11:14 Невзоров е разпитван в качеството на свидетел, уточниха от Окръжна прокуратура-Варна
- 11:07 Проф. Рачев: Почти навсякъде ще превали и прегърми
- 11:02 Дъждът отложи, но не отмени нов френски триумф на Мондиала