Крими 08.07.2025 11:09 Снимка: ДНЕС+
Младежи набиха мъж, разхождащ кучето си в столичния кв. "Стрелбище"
Група младежи нападнаха и набиха мъж, разхождащ кучето си в столичния кв. "Стрелбище", съобщава "24 часа".
Инцидентът е станал на 7 юли.
Извършителите на деянието са 15 на брой. Младежите ритали и удряли мъжа. След побоя пострадалият подал сигнал в полицията.
Основният извършител е задържан. Това е 17-годишно момче. Лицето е криминално проявено.
Останалите 14 младежи са разпитани и освободени.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:14 Пентагонът повиши до „критично“ нивото на заплаха от израелски шпионаж
- 11:03 Ученик поиска водка в 4 сутринта от заведение в Асеновград, отказът го вбеси
- 10:52 Вносът на брашно във Франция е скочил с 45% за 2 г.
- 10:42 Електроснабдяването на Запорожката АЕЦ е възстановено
- 10:31 Девето място за България в отборното на Европейското по планинско бягане
- 10:21 Църквата почита Света мъченица Валерия и всички просияли в светостта
- 10:10 488 са потвърдените случаи на зараза с ебола в ДРКонго
- 10:04 Шофьор и контрольорка, нападнати в автобус в Бургас, са с порезни рани