Крими 16.06.2023 10:01 Снимка: ДНЕС+
Млад мъж бе пребит до смърт в Божурище
Млад мъж бе пребит до смърт в Божурище. Случаят е от 10 юни, когато около 18 часа постъпил сигнал, че жител на града намерил починал свой приятел в изоставена постройка в района на бившите военни поделения. Това сочат данните на СДВР към 12 юни.
Заподозреният е задържан и привлечен като обвиняем. Мъжът е криминално проявен и осъждан.
По информация на Нова телевизия убийството е извършено посред бял ден в парка на Божурище. Сестрата на жертвата споделя, че младият мъж е събличан, влачен и ритан в главата. По думите ѝ причината за побоя е момиче, чийто баща е именно задържаният за убийството.
По непотвърдена информация бащата е бил излъган от друг мъж, че убитият Петър е опипвал дъщеря му. Така се стигнало и до убийството.
Местните настояват за максимална присъда за убиеца, а също и подстрекателят да бъде задържан.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:40 Варна отбелязва 105 години като курортен град с безплатни събития и игра с атрактивни награди
- 13:32 Лоша тенденция: Над 60% от хората търсят съвети за психично здраве от изкуствен интелект
- 13:25 Белгийски учители блокираха Брюксел с искане за по-високи заплати
- 13:23 Доклад на ООН разкри тайните доставки на България за ВСУ - танкове, артилерия, хиляди гранатомети
- 13:17 Административният съд във Варна решава дали да сезира КС за лимитите на болниците
- 13:14 Европейските сили подготвят рамка за преговори между Путин и Украйна
- 13:09 Новият председател на ЕСУТ за Баба Алино: Проектът няма нищо общо с построеното
- 13:01 Проф. Константинов предрече парламентарни избори догодина заради глутницата