Крими 21.06.2023 14:39 Снимка: ДНЕС+
Мъж намери отровено домашното си куче
Мъж намери отровено домашното си куче и се оплака в полицията.
Във вторник в Районното управление в Гоце Делчев е получено съобщение от жител на с. Гърмен, че на двора в имота си е намерил отровено кучето си, което е порода Швергшнауцер. За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство и се издирва кой е хвърлил отровата на скъпия домашен любимец.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:26 Сенатът на САЩ гласува за прекратяване на войната с Иран
- 10:23 В 16:00 ч. Гълъб Донев ще представи Бюджет 2026, дефицитът - доста над 3%
- 10:16 Англия проспа почти цял мач и не промени нулите срещу Гана
- 10:08 Рубио предприе близкоизточна обиколка при съседите на Иран след споразумението
- 10:01 Американци кръстиха бебето си Xfrgolszzzxy, болницата отказа да го регистрира
- 09:53 24-часова национална стачка в Гърция. Какво трябва да знаят туристите?
- 09:46 Пиян шофьор помете коли и размаха пистолет сред гости на сватба във Варна
- 09:38 Любовна драма завърши с три трупа в общежитие в Угърчин