
Крими 03.02.2025 13:33 Снимка: ДНЕС+
Майката, признала за убийството на децата си, не опитала да прикрие престъплението
Майката, обвинена за убийството на двете си деца, не е опитала нито да прикрие престъплението, нито да се скрие от полицията. Най-късно утре трябва бъде изготвена психиатричната ѝ експертиза, когато ще се гледа и мярката за неотклонение, предава БТВ.
Малко след двойното убийство майката е излязла от къщата във Вакарел, в която през последните дни е живяла със своето семейство, и е направила неуспешен опит за самоубийство.
След това тя е решила, че иска да се предаде на органите на реда и е тръгнала да търси полицаи. Около къщата вече има униформени и те задържат жената.
С майката вчера е работил е криминалният психолог Тодор Тодоров, както и неговият екип. Към момента той отказва да коментира темата.
От държавното обвинение съобщиха, че майката е направила пълни самопризнания, както и че е споделила мотива за действията. Какъв обаче точно е той – към момента все още не се уточнява.
През последните седмици жената е показвала тревожно състояние, посещавала е и специалист. Мярката за неотклонение на обвиняемата ще се гледа най-късно утре.
Още по темата
![]() |
1 | 2.07736 |
![]() |
1 | 2.291 |
![]() |
10 | 3.8881 |
![]() |
100 | 4.28061 |
![]() |
1 | 1.69851 |
Последни новини
- 19:02 Как принц Уилям изиграва ключова роля в мащабна акция за наркотици
- 18:51 Карин Кнайсъл: Тръмп постъпи глупаво. Сега вече Иран няма ограничения за атаки срещу бази на САЩ
- 18:40 Енчо Господинов след ударите на Тръмп по Иран: Историята като фарс или като трагедия
- 18:28 Изследователи научиха рояк от миниатюрни роботи да строи без чертежи, подобно на пчелите
- 18:21 Министърът на отбраната на САЩ: Операцията беше брилянтна. Невероятен и смазващ успех
- 18:17 Фермер унищожава оранжерийните си краставици заради ценова безизходица
- 18:05 Невероятен "Ицо пак тича": Първи слезе под 7 часа на "Витоша 100"
- 17:54 Мартин Табаков: Включването на САЩ с офанзивни удари по Иран усложнява този конфликт