Кристина убита с 2 куршума в тялото, оставила бележка да търсят Калоян, ако изчезне

Крими 07.04.2023 15:38 Снимка: ДНЕС+

Кристина убита с 2 куршума в тялото, оставила бележка да търсят Калоян, ако изчезне

С 2 куршума в тялото е била убита застреляната в София Кристина Атанасова. За нейната смърт е задържан бившият й приятел Калоян. Той е бил посочен от нея в бележка като човека, който полицията да издирва, ако нещо се случи с нея.

Смята се, че жената е била застреляна на 3 април. Тя е била обявена за издирване на следващия ден. По непотвърдена информация Калоян я издебнал преди служебно пътуване. След като я убил, натоварил тялото в багажника на кола, която не е негова и я зарязал пред сервиз в София. Самият пистолет мъжът взел от свой близък.

Кристина е търсила помощ от неправителствени организации, преди да бъде убита, но не е подавала сигнали в МВР. Калоян е осъждан 2 пъти за тормоз на бивше гадже. Веднъж за закана с убийство на момичето и веднъж за палеж на колата на новия й приятел. 

CHF CHF 1 2.08577
GBP GBP 1 2.32174
RON RON 10 3.83113
TRY TRY 100 4.51914
USD USD 1 1.74862