Крими 04.01.2024 18:19 Снимка: ДНЕС+
Крадци задигнаха 54 000 лв. и злато от апартамент в Берковица
Крадци задигнаха пари, лева и евро, на обща стойност 54 000 лв., както и злато от апартамент в Берковица. Това предаде БНР.
Обирът е извършен на 3 януари. Крадците проникнали с взлом в жилището в интервала между 17:30 и 20:30 часа. Собственикът на апартамента се прибрал по-късно същата вечер и подал сигнал на телефон 112.
Екип на полицията извършил оглед на място. Станало ясно, че обирджиите проникнали в апартамента, като счупили патронника на входната врата.
От жилището са откраднати 23 000 евро, 8000 лева, златен ланец и гривна с общо тегло от 30 грама.
Образувано е досъдебно производство. Извършителите се издирват.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:41 Първан Симеонов: Този бюджет ми изглежда констатация на реалностите от последните няколко години
- 09:30 Министър Шишков: Бетонни ограничители вместо мантинели може да са опасни за леки коли
- 09:22 Магнитна буря удря Земята за два дни
- 09:11 Папа Лъв XIV разгневи екипа на Тръмп заради доктрината за „справедлива война“
- 09:01 Локомотив на пътнически влак се запали край Карнобат, няма пострадали
- 08:52 Светият Синод: Не е в нашата компетентност да се произнасяме за санкциите срещу патриарх Кирил
- 08:41 Министър Димитър Стоянов провери сглобяването на бойните машини „Страйкър“ в ТЕРЕМ
- 08:32 "Ройтерс": Руски ястреби призовават Путин да ескалира войната и да прекрати преговорите със САЩ