Кметът на Пловдив проговори за подпалената кола

Крими 27.01.2016 13:29

Силно се надявам пожарът да не е умишлен. Моля, не притеснявайте съпругата ми. Хората са видели пламъците тази нощ, сигналът е бил подаден от съседка. На колата отвън нищо ? няма, купето отвътре е изгоряло. Това съобщи на извънредна пресконференция по повод станалото тази нощ кметът на Пловдив Иван Тотев.
Както първо БЛИЦ съобщи, някой е драснал клечката на спортния „Хюндай”, ползван от жената на градоначалника - Деница Тотева. Кметът обясни, че колата е произведена през 2008 година. Нощувала е само в двора на фамилната къща.

Самият Тотев е бил снощи на парти с министър Ангелакова, шофирал е своята кола, за това тя не е пострадала, обясни градоначалникът. Според него нямало следи от запалителна течност до изпепелената кола, репортер на БЛИЦ обаче разбра обратното от разследващи. Тотев добави, че не е бил заплашван от никого.

Кристина ИВАНОВА, БЛИЦ
CHF CHF 1 2.09493
GBP GBP 1 2.29692
RON RON 10 3.92855
TRY TRY 100 4.46881
USD USD 1 1.72426