Крими 10.05.2026 14:18 Снимка: ДНЕС+
Издирват стрелец по автобус на градския транспорт в Перник
Снощи беше стреляно по автобус на градския транспорт в Перник, съобщи кметът на града Станислав Владимиров във фейсбук.
Сигналът за инцидента, станал в района на ул. "Юрий Гагарин", между блокове 31 и 33, е подаден около 22:30 часа на 8 май.
В превозното средство е имало трима пътници, шофьор и кондуктор, които не са пострадали.
Незабавно са предприети действия, за да се установи от какво е възпроизведен изстрелът. Извършителите се издирват, съобщиха от полицията пред "Нова телевизия".
При извършената на място проверка служители на реда са установили, че засегнатите две или три стъкла от страната на водача не са счупени, а напукани.
"Разчитам на всички мои съграждани, които са били свидетели, да се свържат с мен", апелира кметът.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:03 Служители на испанските здравни власти се качиха на засегнатия от хантавирус круизен кораб
- 14:51 Легендарното сиртаки от "Металика" за 80 000 фенове в Атина (ВИДЕО)
- 14:40 Нетаняху разговаря с Радев - поздрави „Прогресивна България“ с победата на парламентарните избори
- 14:30 Станишев: Има риск от слаба комуникация между кабинета и хората - всичко трябва да се обяснява
- 14:18 Издирват стрелец по автобус на градския транспорт в Перник
- 14:08 Ердоган: Европа без Турция е уязвима при кризи
- 13:57 Терзиев предлага Столичната община да придобие скулптурните фигури и барелефи от ПСА
- 13:47 Евакуират британците от кораба с хантавирус, изолират ги в болница