Крими 16.12.2023 17:48 Снимка: ДНЕС+
Хванаха бургазлия да шофира с 2,39 промила алкохол
Мъж шофира с 2,39 промила алкохол в кръвта, съобщиха от полицията в Бургас. Случаят е от четвъртък следобед, когато 52-годишният шофьор на лек автомобил е спрян за проверка от полицейски служители на ул. "Ловна" в кв. "Акациите".
Полицаите са установили, че мъжът управлява автомобил след употреба на голямо количество алкохол, като са отчетени 2,39 промила.
Водачът отказал да даде кръв за химичен анализ.
Последвало е задържане до 24 часа, а автомобилът е иззет. Работата по случая продължава.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:57 Ванс с предупреждение към Техеран: Насилието ще бъде посрещнато с насилие
- 14:47 Православната църква почита паметта на Преподобни Сампсон Странноприимец
- 14:36 Николай Нанков за мантинелите: Няма поръчка за 1 млрд. евро. Има за 490 млн. и тя не е спряна
- 14:24 Деница Сачева за бюджета: Оценка 3! Този бюджет няма никаква философия и никаква цел
- 14:14 25 години рисувал епичното си платно "Богатири"
- 14:03 Страните от ЕС планират укрепване на европейските електроенергийни мрежи
- 13:52 Военноморските сили унищожиха дрейфащ дрон край Кранево
- 13:40 Иран: Тръмп ще съжалява за последната атака