Две българки жертва на трафик на хора в Македония
Крими 23.04.2007 15:41
Македонската полиция разкри 14 чужди гражданки, жертва на трафик на хора, по време на операция, проведена в района на Тетово и Гостивар.
Това са 7 гражданки на Албания, 5 на Сърбия и две на България. Според полицията те са жертви на сексуална и трудова експлоатация. В проверката на 14 заведения освен служители на МВР участваха и служители на управлението за публични приходи и пазарната инспекция. При акцията са иззети три пистолета и 11 000 евро. Жертвите са отведени в транзитния център в Скопие. /БГНЕС
Това са 7 гражданки на Албания, 5 на Сърбия и две на България. Според полицията те са жертви на сексуална и трудова експлоатация. В проверката на 14 заведения освен служители на МВР участваха и служители на управлението за публични приходи и пазарната инспекция. При акцията са иззети три пистолета и 11 000 евро. Жертвите са отведени в транзитния център в Скопие. /БГНЕС
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:22 Иран отрече да е позволил инспектори на МААЕ да проверяват ядрени съоръжения
- 11:17 Алжир обърна дебютанта Йордания със спорен гол. Задава се мач-война с Австрия
- 11:14 Невзоров е разпитван в качеството на свидетел, уточниха от Окръжна прокуратура-Варна
- 11:07 Проф. Рачев: Почти навсякъде ще превали и прегърми
- 11:02 Дъждът отложи, но не отмени нов френски триумф на Мондиала
- 10:59 Невзоров се върнал във Варна на 16 юни: Не съм бягал. Имаме документи
- 10:52 Ким Чен-ун: Северна Корея ще използва статута си на ядрена държава
- 10:49 Безмилостният Холанд попари Сенегал и поведе Норвегия към 1/16-финалите