Крими 22.10.2023 08:51 Снимка: ДНЕС+
Двама в болница след стрелба до моста на "Герджика" в Пловдив
Двама мъже са откарани в болница за прегледи, след като 39-годишен стрелял по тях на ул. "Въча" в Пловдив, съобщиха от полицията.
Сигналът на телефон 112 е получен тази вечер около 20 ч. При спречкване 39-годишен водач на лек автомобил извадил законния си пистолет и стрелял по двамата. Извършителят е задържан за срок до 24 часа.
По първоначални данни пострадалите са без опасност за живота.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:21 Министерството на финансите публикува на сайта си законопроекта за държавния бюджет за 2026
- 14:13 НЗОК хареса предложението на държавата за парите за здраве за 2026 г.
- 14:05 Цигарите поскъпват от август
- 13:57 КЗК започна проучване за високи цени на храни и напитки на Терминали 1 и 2 на Летище „Васил Левски“
- 13:49 Преполовен Мондиал 2026: Картината за елиминациите и класирането на третите отбори
- 13:42 Лукашенко спря ретранслаторите на границата с Украйна
- 13:36 ООН: Горещата вълна в Европа е цената, която плащаме за замърсяването с изкопаеми горива
- 13:28 Продадоха имението на Берлускони, купувачът е шейх от Катар