Крими 15.12.2023 16:24 Снимка: ДНЕС+
Двама души се озоваха в болница след побой в Николаево
Двама души се озоваха в болница след побой в град Николаево, област Стара Загора. Това предаде БНТ.
Пострадалите са момче на 16 години и мъж на 35 години. Няма опасност за живота им.
Около 18:00 часа на 14 декември в Районното управление в Казанлък е получен сигнал за мъж в тежко състояние. Пристигналият на място полицейски екип установил, че пострадалите са двама.
В резултат на предприетите от служителите на МВР действия извършителите на деянието били установени. Това са двама мъже на 28 и 33 години. Станало ясно, че те нанесли побой на пострадалите след възникнал между тях спор. Те са задържани за срок до 24 часа.
Образувано е досъдебно производство.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:02 Санкциите не спряха Москва: Русия пуска нов арктически LNG танкер с най-висок ледов клас
- 14:00 Увеличават социалната пенсия за старост от 1 юли
- 13:54 18-годишен шофьор е с опасност за живота след удар в кола и дърво в Русе (видео)
- 13:46 Ново изследване обяснява как чатботовете могат да засилват налудни идеи
- 13:37 Никола Цолов влиза във Формула 1 през 2027 година
- 13:29 Мартин Димитров: 75 679 души получават едновременно заплати и пенсии в бюджетния сектор
- 13:21 Как неправилният баланс съсипва окачването и гумите?
- 13:14 Тръмп посреща генералния секретар на НАТО Марк Рюте