Крими 15.12.2023 15:05 Снимка: ДНЕС+
Четирима тийнейджъри задигнаха оборота на магазин в центъра на Пловдив
Четирима непълнолетни ограбиха магазин от верига за телекомуникационни услуги в центъра на Пловдив. Сигналът за отнета сума от оборота е получен в полицията в края на миналата седмица. Според предварителните данни в обекта на Главната улица в града влезли група деца и чрез отвличане вниманието на касиера задигнали парите.
По случая е образувано досъдебно производство в Четвърто РУ, а в процеса на разследването станало ясно, че съпричастни към посегателството са четирима тийнеджъри на възраст между 13 и 16 години. Пред служителите те направили самопризнания, възстановена е и част от откраднатата сума. Работата по документиране на случая продължава.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 16:06 Хванаха 1500 флакона райски газ и кокаин край клуб в Созопол
- 15:54 Идват горещини! Максималните температури ще бъдат между 31° и 36°
- 15:42 Шефове на агенции ще взимат колкото председателя на парламента - 6565 евро
- 15:31 The Independent: Путин отново призова за преговори: Какво стои зад промяната в тона на Москва
- 15:20 БНБ влоши прогнозата си за ръста на икономиката и за инфлацията
- 15:08 Украйна атакува Волгоград с пет ракети "Фламинго"
- 14:57 Ванс с предупреждение към Техеран: Насилието ще бъде посрещнато с насилие
- 14:47 Православната църква почита паметта на Преподобни Сампсон Странноприимец