Крими 21.09.2024 13:01 Снимка: ДНЕС+
Бой и стрелба в София след скандал за паркомясто
Бой и стрелба във въздуха в София след скандал за паркомясто. По информация на NOVA конфликтът се разразил в петък вечер между трима мъже от една страна и баща и син - на 26 г. и 57 г., в столичния квартал "Зона Б-5".
Бащата, със законно притежаван боен пистолет, е произвел изстрел във въздуха, след това петимата се сбили. Двете страни в конфликта са съседи.
След сигнал до 112 на място пристигат няколко полицейски патрула и линейка. 57-годишният мъж е транспортиран от Спешна помощ до "Пирогов" и му предстоят прегледи, научи NOVA.
Според информация от запознати със случая 57-годишният мъж е бивш служител на Министерството на вътрешните работи. Един от другите, участвали в боя, е известен на полицията. Разследването продължава.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.08845 |
GBP
|
1 | 2.24113 |
RON
|
10 | 3.84038 |
TRY
|
100 | 3.9506 |
USD
|
1 | 1.67954 |
Последни новини
- 19:38 The New York Times: Европа е на стратегически кръстопът
- 19:29 Античен мол и обществена сграда с красив фонтан разкриха в римския град Никополис ад Иструм
- 19:19 Мицкоски: Имаме открит проблем с България, но отсреща няма събеседник
- 19:08 Пекин и Москва проведоха на руска територия третите си съвместни противоракетни учения
- 18:57 Шок за Америка - Тръмп иска да прекръсти НФЛ и да наложи "сокъра" като "футбол"
- 18:37 Зоуи Кравиц, която живее по свои собствени правила
- 18:26 Почина създателят на "Фантастико" Валери Николов
- 18:16 Военен преврат в Бенин, стрелба и експлозии до френското посолство и президентския дворец