Крими 20.09.2023 16:44 Снимка: ДНЕС+
Барикадиралият се в Стара Загора мъж лежал в затвора, дължал пари на много хора
Мъжът, който се е барикадирал днес към 11:00 часа в стопанска постройка, недалеч от руския пазар в Стара Загора, бе задържан от полицията в 15:00 часа днес. За него бе съобщено, че е наркоман и дължал пари на много хора. Преди време изтърпял и ефективна присъда в затвора, но от полицията не съобщават причината.
Стана ясно, че той искал да разговаря с медиите, но това не му било позволено. Директорът на ОД на МВР Стара Загора старши комисар Лазар Христов потвърди пред журналисти, че има връзка между двамата простреляни снощи мъже и задържания днес мъж.
Двамата ранени - единият в крака, а другият в корема, са настанени в болница без опасност за живота. Те били събирачи на дългове, а мъжът, задържан днес, бил техен длъжник. Според комисар Христов и тримата участници в драмата били криминално проявени.
Когато мъжете отишли да търсят дължимите пари, задържаният мъж ги прострелял с незаконен пистолет Макаров, след което се укрил.
В преговорите с него днес, за да се предаде, са участвали и съпругата и сина му.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 01:12 Хороскоп за вторник, 23 юни 2026 г.
- 19:33 Шест месеца след края на брака им: Никол Кидман отправи специален поздрав към Кийт Ърбан
- 19:24 33% от местата в ръководствата на публичните компании ще бъдат за по-слабо представения пол
- 19:21 Прогресивна България: Вдигаме данъка за второ жилище, да се купуват за живот, а не за спекула
- 19:17 Русия разполага с най-мощната противоракетна система в света - A-235 защитава Москва
- 19:09 В САЩ произведоха възпоменателни монети с надпис „Свобода“ и „Вярваме в Бог"
- 19:02 Откриха гробници, които може да са предшественици на пирамидите в Египет
- 18:55 Грушко: НАТО реално се готви за война с Русия до 2030 г.