Крими 12.01.2023 09:41 Снимка: ДНЕС+
Барикадиралият се в София вчера пребил жена, изхвърлил я боса и гола от дома си
47-годишният мъж, който се барикадира в столичния квартал "Хаджи Димитър" днес, е пребил жестоко жена в нощта срещу сряда. Той я изхвърлил боса и гола от дома си. Това разказват съседи на мъжа.
Според информация на OFFNews жената е украинка и с мъжа са имали любовни отношения. Тя се нанесла да живее при него преди няколко месеца.
Задържаният мъж се казва Орлин Гигов и е бил шофьор в МВР. Съседите твърдят, че украинката е втората му жертва. Преди 4 месеца той отново пребил и изгонил от апартамента друга жена.
Съседите открили жената обезобразена до неузнаваемост. Била изхвърлена пред асансьора и нямала сили дори да говори.
"Когато подадохме сигнала дойдоха 25 полицаи, две линейки и пожарна кола. Дойде и психолог. Не за пребитата жена, а да успокоява барикадиралия се", разказват те.
Според техни разкази полицаите преговаряли 5 часа с барикадиралия се. Накрая мъжът излязъл с рана на ухото и твърдял, че жената го нападнала и той се защитил.
"Гигов обяснявал на полицаите, че украинката е "от друго стадо", а те са колеги и полицаите одобрително се смееха", разказват още съседи. Казал още, че от 3 дни я бие и "у тъпия вход няма никой, дето да му каже копче".
Живеещите в блока на 47-годишния мъж твърдят, че той не е задържан и в момента ремонтира вратата на апартамента си.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 16:38 Жена отмъкна 807 000 от 25 души от името на партия, която щяла да им върне парите
- 16:29 ЕС санкционира шестима учени, разработили токсина, убил Навални
- 16:20 Израел даде зелена светлина за създаването на още 13 селища в Западния бряг
- 16:11 Бизнесът представи визия за конкурентна европейска икономика пред дипломати
- 16:02 Обърнат камион затапи АМ "Хемус"
- 15:53 Извършителят на атентата в Монако е избягал в Швейцария
- 15:44 МРРБ дава 14 млн. евро за развитие на българските региони по границите със Сърбия и РСМ
- 15:35 Горещата вълна в САЩ поставя под въпрос безопасността на мачовете от Световното