Крими 04.04.2026 09:09 Снимка: МВР
Арестуваха пловдивски спецполицай за детска порнография
Той е задържан при операция на "Вътрешна сигурност"
Служител на сектор "Специални тактически действия" към ОДМВР - Пловдив е бил задържан при акция на дирекция "Вътрешна сигурност", проведена снощи, съобщи местният сайт TrafficNews.
Арестуваният е с инициали Б. Т. и към момента се намира в ареста на Второ районно управление в града.
По първоначална информация срещу него се води разследване за разпространение на детска порнография. Действията по случая са под надзора на прокуратурата.
Файловете са били засечени при проверка на ГДБОП в облачна услуга.
Б. Т. е служител на системата на МВР от няколко години. Бил е назначен в "Териториална полиция" в Първо РУ, но без задължителния престой, веднага след назначаването е прехвърлен в "Специални тактически действия", пише още пловдивският сайт.
Към този момент няма официална информация от МВР относно случая.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 22:30 Хороскоп за сряда, 15 април 2026 г.
- 19:33 Орбан обяви конгрес на ФИДЕС след изборната загуба
- 19:25 Израелски министър към Мерц: Отмина времето, когато германците ни казваха къде да живеем
- 19:17 Ванс: Иран провежда „икономически тероризъм“ и затова Тръмп предприема мерки
- 19:10 Бивш директор на ЦРУ поиска отстраняването на Тръмп
- 19:03 Пенсиите вече няма да се бавят, ако изплащането им е в почивен ден
- 18:56 БАБХ: Над 370 тона храни са спрени на границата - домати, мандарини, нар, ориз
- 18:49 Трайков: Резервите от горива трябва да се използват само при недостиг, а не за регулиране на цените