Крими 16.01.2026 12:40 Снимка: МВР
43-годишна жена си напазарува в магазин в Монтана с фалшиви 100 евро
43-годишна жена си напазарува в магазин в Монтана с фалшиви 100 евро, съобщиха от полицията.
Тя е била в магазина на 15 януари. Жената е от Берковица.
Извършено е претърсване на адреса, обитаван от нея, като са намерени 3,75 грама суха зелена тревиста маса от рода на конопа.
Тя е предала банкноти в евро, на които ще бъде извършена експертиза. По случая се води разследване.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:35 Работна група ще изготви предложения за решения за благоустрояването и чистотата във Варна
- 10:27 ООН спря евакуацията на моряци от Ормузкия проток заради атаката на търговски кораб
- 10:19 Сметната палата: Има грешки за близо 2,205 млрд. лв. при общинските отчети
- 10:11 САЩ удължиха срока за купувачите на международните активи на „Лукойл“ до 25 юли
- 10:04 "Маркет линкс": Увеличава се недоверието към правителството на Румен Радев
- 09:55 Мъжът, подал сигнал до 112, за удара на АМ „Тракия”: Нямаше абсолютно никакви следи от спирачен път
- 09:48 Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си
- 09:40 Зеленски наредил 40-дневна масирана операция срещу руски цели