Избрано 08.01.2022 17:58 Снимка: ДНЕС+
Явор Дянков разкри за тренировки на Кирил Петков, а федерацията по карате го обвини във фалшификация
Кирил Петков е провеждал почти ежедневни тренировки по карате заедно с Явор Дянков, а наскоро се появи и снимка на двамата. По думите на Дянков това е било просто закачка от тяхна страна, а хората били злоупотребили с фотографията.
При появата на снимката преди дни от федерацията по карате-до обявиха, че Дянков никога не ги е представлявал, като дори е издавал фалшиви документи.
Във фейсбук профила си Никола Хаджигенов написа „явор дянков и просто Киро в министерство на нещо си..... Really? WTF is going on?“.
Становище по адрес на Дянков написа и Шихан Като – главен инструктор на IJKA.
„Г-н Явор Дянков не е член, никога не е бил член и по никакъв начин не е свързан с БФШК.Издаването на тези фалшиви документи е престъпление срещу IJKA и срещу учениците, на които са издадени и БФШК ще съдейства на съответните правораздавателни органи за решаването на проблема.“
Пред Нова телевизия Дянков разказа и за миналите години, когато е учил заедно с бившият премиер Бойко Борисов. „Учили сме заедно с него и другите колеги там, първата национална федерация по карате през 80-те години. После стана Българска национална федерация, после той създаде клуб в пожарната, с много медали, купи“, разказва пред Нова телевизия Дянков. Той категоричен, че не е издавал фалшиви дипломи и всички били с необходимите печати. /tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:28 The Independent: Краят на войната в Украйна няма да "засити" Путин, Европа може да е следващата цел
- 19:17 Идентифицираха още 16 жертви от пожара в бар в Кран-Монтана
- 19:07 Арсенал дръпна на върха в похода си към титлата
- 18:56 The Guardian: "Путинизацията" на външната политика на САЩ - кои държави са следващите?
- 18:45 Папа Лъв XIV: Венецуела трябва да остане независима държава
- 18:33 Загуба от 44,9 млрд. турски лири и незаконни плащания към служители в „БОТАШ“
- 18:23 В САЩ намекнаха на Гренландия, че я чака съдбата на Венецуела
- 18:11 Откриха 2000-годишен индустриален център и римски некропол в Египет