Избрано 05.03.2025 11:01 Снимка: ДНЕС+
Цеков: Ех, Найо. Оядохте се много и взе да ви мързи
От Фейсбук профила на конституционалиста доц. д-р Борислав Цеков
Найо, време е да погледнете реалността право в очите - Лондон беше провал. Това е! Провал.
Как пък не причакахте някой от европейските лидери на хотелската рецепция? Как не отидохте да легнете пред колата на Макрон, или на Туск. Или поне да издебнете някоя преводачка или друго техническо лице и после да обяснявате като други нашенци, че сте много важни, щото познавате преводачката, примерно, на турския външен министър.
Ники с някое ароматно сапунче можеше да ги изкуши - цял "академик" се произведе, докато беше премиер с тея сапуни, а сега се офлянква.
Във вашата среда все ще хване дикиш и няма да е капо цялата немила-недрага екскурзия до Албиона. А то - няма снимки, няма въпроси от панела. Няма.
Една клета фотка от мизерно кръчме с някакъв клет нашенец... Ех, Найо. Оядохте се много и взе да ви мързи.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:15 Хороскоп за понеделник, 16 март 2026 г.
- 19:35 Франция гласува на първия тур на местни избори
- 19:25 ГЕРБ обяви водачите на листи в София: Борисов отново повежда в 25-и МИР
- 19:16 Най-големият завод за алуминий в света свива производството си заради сутиацията с Ормузкия проток
- 19:06 Питър Тийл събра елита на тайни лекции за Антихриста в Рим
- 18:55 Зарков: Крайно време е Радев да покаже отношението си към БСП, която два пъти го избра за президент
- 18:45 Middle East Eye: Спирането на войните в Близкия изток минава през смяна на режимите в САЩ и Израел
- 18:34 Кметове няма да водят листи на ГЕРБ-СДС Горанов е първи във Варна, Добрев - в Хасково и в София