Избрано 14.11.2021 12:43 Снимка: ДНЕС+
Томислав Дончев: Гласувах да се върнем на пътя на реалната политика, която носи ползи на хората
„Гласувах за това да се върнем на пътя на реалната политика, която носи ползи на хората. Гласувах за това България да има силата и смелостта да става по-сигурна, справедлива, богата и обединена. Само заедно можем да преодолеем хаоса, в който живеем последните осем месеца, да продължим модернизацията на държавата, инвестициите в образованието, здравеопазването и инфраструктурата.“ Това заяви водачът на листата на ГЕРБ Томислав Дончев, след като гласува в родния си град Габрово.
„Не съм престанал да вярвам в колективната мъдрост на хората и все си мисля, че един или двама могат да се заблудят, но народът – никога. Искам да видя българите обединени, мобилизирани, амбицирани в името на голяма цел. Тогава можем много, можем почти всичко”,допълни още Томислав Дончев. /tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:27 Радев назначи нов зам.-министър на икономиката
- 15:18 Почина бившият председател на Федералния резерв на САЩ Алън Грийнспан
- 15:09 Откриха картина на Пикасо за 15 млн. евро при акция срещу наркотрафик във Франция
- 15:02 След "Баба Алино": Българи купиха къщи и апартаменти и им спряха водата и достъпа
- 14:54 Омбудсманът против превръщането на помощта за отопление в инструмент за бюджетни икономии
- 14:46 Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
- 14:39 Демерджиев разпоредил фонд "Пътна безопасност" да финансира само мерки срещу катастрофите
- 14:31 Димитър Маринов остава начело на Българския фармацевтичен съюз