Избрано 13.05.2025 14:51 Снимка: ДНЕС+
Тома Белев: Продължавам да считам ремонта на Опълченска за дълбоко корупционен и незаконен
От Фейсбук профила на Тома Белев
Свикал съм от години на всякакви тролове - гербери, патриоти, републикански, депесарски, такива на групировки, но сега се впечатлявам от троловете на Столична община. Едни такива демократични ..
За да обяснят незащитимата теза от 70 сантиметрови пешеходни острови ( при минимална ширина по закон от 200 см) почват да обясняват как не трябвало при 6 ленти да има пешеходни острови. Ами пичове. като не трябват острови защо пешеходните пътеки се кривят да водят към тях?
Продължавам да считам ремонта на Опълченска за дълбоко корупционен и незаконен, нищо че РДНСК и РИОСВ мълчат за резултатите от проверките.
И ако РДНСК приеме тези тесни острови и тротоари за законни лично се ангажирам да вляза в кабинета на Здравков да го попитам защо си получава заплатата щом не прилага законите.
А на общината ще препоръчам да си приберат троловете.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:47 Хороскоп за петък, 14 август 2026 г.
- 19:33 Легендарният бард Михаил Гулко, изпял "Поручик Галицин" и "Мурка", почина в Ню Йорк
- 19:25 Теодора Георгиева поиска да се върне като съдия в Административния съд
- 19:18 Петър Мицин и още двама българи отпаднаха в сериите на 200 метра на Европейското
- 19:11 За първи път у нас присадиха едновременно черен дроб и бъбрек на пациент
- 19:03 "Кадилак" изненадващо смени шефа на отбора в разгара на дебютния сезон
- 18:56 Астрономи откриха нов вид космически обект - звезда с черна дупка
- 18:48 Източник на спокойствие: 10 храни, богати на магнезий