Избрано 06.08.2026 14:01 Снимка: ДНЕС+
Папараците "Да, България" снимат Пеевски в полет на Turkish Airlines
"Без частен джет, без специална писта и, поне видимо, без обичайните мурафети, като пътник в бизнес класа и само с един охранител", уточняват от партията
Снимки, които показват как Делян Пеевски се подготвя като редови пасажер за полет в компанията на много други пътници, бяха разпространени от "Да, България" в официалния фейсбук профил на партията.
Папарашките кадри са направени на борда на самолет на Turkish Airlines. Според "Да, България" лидерът на ДПС е излетял вчера от Терминал 2 в София в 21:26 ч. и е кацнал в 22:20 ч. в Истанбул.
От партията смятат, че след проверките около полетите Делян Пеевски "изглежда е решил да опита нещо почти революционно - да пътува като редови пътник", и уточняват:
"Без частен джет, без специална писта и, поне видимо, без обичайните мурафети, като пътник в бизнес класа и само с един охранител".
Постът на "Да, България" завършва с призив към НАП да последва примера на други институции и да провери "възможно несъответствие между декларирани доходи и начин на живот" на лидера на ДПС.
По всичко личи, че политическата ваканция не се отразява особено благоприятно на папараци... извенете, политиците - от формацията ДБ. Очакваме да разберем, на какво са способни доскорошните им коалиционни жълтопаветни партньори от затихващата ПП.


Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:55 Пентагонът: САЩ могат да победят всяка заплаха
- 14:48 Ситуацията с горските пожари в Албания, които задимиха Западна България, се подобрява
- 14:46 В Хърватия още един украинец е задържан за взривовете на "Северен поток"
- 14:41 През последните 24 часа отичтат застой в нивото на Дунав при Русе, Ново село и Никопол
- 14:33 Заради агресията в училище: МОН търси по-тясно партньорство със семействата
- 14:26 Инж. Манчев: България се нуждае от нови мощности, работи се за седми и осми блок на АЕЦ
- 14:19 Гларус и капибара спорят за символ на „Евровизия 2027“ в Бургас
- 14:11 Пожар избухна до рафинерията на "Лукойл" в Плоещ в Румъния, има риск от експлозия