Избрано 24.07.2025 11:44 Снимка: ДНЕС+
Отвратителна гледка: Бесилка в центъра на София, поставена след протеста на ППДБ
Иво Михайлов, Фейсбук
БЕСИЛКА В ЦЕНТЪРА НА СОФИЯ, ПОСТАВЕНА СЛЕД ПРОТЕСТ НА ППДБ
Това вече не е просто грозно! Това е отвратително! Това е гнусно!
Знаете ли, жълтопаветници от ППДБ, кой най-много е поставял бесилки в София?
Знаете ли, жълтопаветници от ППДБ, защо в новата история на България, докато е съществувало смъртното наказание, ПОЧТИ НЯМА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА СМЪРТНО НАКАЗАНИЕ, ЧРЕЗ ОБЕСВАНЕ?
Не знаете!
Не знаете, защото познанията ви, опитът ви, разумът ви, ценностната ви система са по-долу от тези на дете в подготвителен клас /предучилищната/!
А отговорът е толкова простичък, но не е за прости хора!
БЕСИЛКАТА В БЪЛГАРИЯ Е ОСКВЕРНИТЕЛНА И ОСКЪРБИТЕЛНА!
НА БЕСИЛКА Е УВИСНАЛ ТОЙ - АПОСТОЛЪТ НА СВОБОДАТА ВАСИЛ ЛЕВСКИ!
В новата ни история "ОБЕСВАНЕТО", като форма на изпълнение на смъртно наказание се е възприело, като позор и национално оскърбление и заради това, българин е увисвал в България на бесило за наказание и назидание, само по изключение!
Нормалните българи винаги свързват обесването с това на Апостола на Свободата Васил Левски и то винаги ги отвращава, но иде реч за нормалните българи!
Само дето вие знаете само един Васил и това не е Левски, а Божков, защото той ви дава пари да протестирате!!!
Затова така безцеремонно, оскърбително и осквернително издигате бесилки ТАМ, КЪДЕТО САМО ОСМАНЦИТЕ СА СИ ПОЗВОЛЯВАЛИ ДА ГИ ИЗДИГАТ - В ЦЕНТЪРА НА СОФИЯ!
Вие, жълтопаветници от ППДБ сте ОСКЪРБЛЕНИЕ за БЪЛГАРИЯ, ОСКВЕРНИТЕЛИ на СОФИЯ, като османците, издигали навремето бесилки в центъра на същия този град, защото правите същото!
Вие, жълтопаветници от ППДБ, будите само ПОГНУСА и ОТВРАЩЕНИЕ в нормалните българи с това, което правите!
Още по темата
CHF
|
1 | 2.08845 |
GBP
|
1 | 2.24113 |
RON
|
10 | 3.84038 |
TRY
|
100 | 3.9506 |
USD
|
1 | 1.67954 |
Последни новини
- 19:38 The New York Times: Европа е на стратегически кръстопът
- 19:29 Античен мол и обществена сграда с красив фонтан разкриха в римския град Никополис ад Иструм
- 19:19 Мицкоски: Имаме открит проблем с България, но отсреща няма събеседник
- 19:08 Пекин и Москва проведоха на руска територия третите си съвместни противоракетни учения
- 18:57 Шок за Америка - Тръмп иска да прекръсти НФЛ и да наложи "сокъра" като "футбол"
- 18:37 Зоуи Кравиц, която живее по свои собствени правила
- 18:26 Почина създателят на "Фантастико" Валери Николов
- 18:16 Военен преврат в Бенин, стрелба и експлозии до френското посолство и президентския дворец