Избрано 09.03.2025 15:07 Снимка: ДНЕС+
Николай Делчев: Бивш премиер определя полицията и службите подигравателно „подслушвачи“
От Фейсбук профила на Николай Делчев
Бивш премиер на България да говори по такъв обиден и грозен начин за българската полиция и българските служби за сигурност, наричайки част от тях с подигравателното "подслушвачите" е връх в простотията и няма как да го оставя без коментар.
Разбирам, че за този човек думите „служба“, „родина“ и „дълг“ не означават нищо, като е демонстрирал това не веднъж с думите и поведението си, но всичко си има някакви граници.
По обективна необходимост българския народ никога няма изцяло и напълно да разбере за работата и смелостта на мъжете и жените опериращи в службите за сигурност. Те работят в неизвестност по дефиниция, служейки с тих патриотизъм в името на Държавата и нито търсят похвала, нито светлината на прожекторите, нито пък телевизионните студиа.
Но да бъдат ползвани за евтин политически PR от страна на безморални политически некадърници и изкарвани едва ли не като хора, които не заслужават абсолютно нищо и тяхната работа е без никакво значение, е връх на наглостта.
Като граждани, най-малкото, което можем да направим е да изразим своята благодарност и да уважаваме техния труд.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:38 Генерал Румен Миланов от ПБ оглави Комисията за контрол над службите за сигурност в НС
- 19:28 Задържаха жена в момент на получаване на наркотици с куриерска фирма
- 19:21 "Дънди прешъс" откри още много злато край Челопеч
- 19:14 Парламентът създаде Координационен съвет по инвестициите към МС. В него влизат 10 министри
- 19:08 Значима находка в Хераклея Синтика: За първи път откриха кладенец
- 19:00 Уан И се срещна с кандидата за следващ генерален секретар на ООН Мишел Бачелет
- 18:46 Борисов и Пеевски отново не са в нито една постоянна комисия в парламента
- 18:38 Асен Василев: Най-добре е Българската банка за развитие да бъде закрита