
Избрано 06.08.2022 12:45 Снимка: ДНЕС+
Нанков: Да спасим „Кресненското дефиле” - от псевдозащитниците му
От Фейсбук профила на Николай Нанков
Винаги съм уважавал чуждото мнение. Не и сега. Няма как да приема никакви аргументи на бившия екоминистър Борислав Сандов за спиране на строителството на магистрала “Струма” през Кресненското дефиле! Сигурно предизборно той и съмишлениците му ще заливат ефира с много оправдания.
Но има един аргумент, който стои над всички. И това е човешкият живот. Изгубени между екологичните процедури, чиновническото безсилие и вероятно опити за лобизъм, Сандов и компания забравят, че всеки ден забавяне е риск за пътуващите през тази “отсечка на смъртта”!
„Струма“ трябва спешно да се довърши сега! Не заради опасността да загубим еврофинансиране! Не за да се натрие носът на бащата на Кирил Петков, който не харесва избраното трасе! А в името на живота! #избериживота!
“Да спасим Кресненското дефиле” - от псевдозащитниците му! Аз не вярвам в тезите им. А вие?!
Още по темата
![]() |
1 | 2.09247 |
![]() |
1 | 2.28618 |
![]() |
10 | 3.8512 |
![]() |
100 | 4.19993 |
![]() |
1 | 1.6688 |
Последни новини
- 21:44 Хороскоп за вторник, 1 юли 2025 г.
- 19:36 Кметът на Враца и член на Изпълкома: Привличането на млади чужденци е по-добрият ход за клубовете
- 19:29 Първа група от 20 български пожарникари замина за Гърция
- 19:22 Турската полиция задържа над 50 души на забранено ЛГБТ+ шествие в Истанбул
- 19:17 Граждански организации от цяла София въстават срещу ППДБСС и Васил Терзиев
- 19:14 Кеворк Кеворкян: Марсианци
- 19:07 "Дойче веле": Източна Европа планира минен пояс срещу Путин
- 19:02 Потребителската кошница е поевтиняла с 3 лева за седмица