Избрано 15.03.2025 13:02 Снимка: ДНЕС+
Майката на задържаната за измъчване на животни – кандидат-кметица на ДБ (СНИМКИ)
Майката на задържаната за измъчване на животни, Силвия Богомилова е била кандидат-кметица от „Демократична България“. Това става ясно от снимки от нейния Фейсбук профил. Богомилова гордо позира и до Христо Иванов, който се скри от политическия живот, но кадрите му продължават да изумяват.
Припомняме, че ГДБОП разкри зловеща схема за пари чрез насилие на беззащитни животни. Задържани бяха мъж и жена от Перник, които са снимали клипове, на които по изключително жесток начин измъчват животни.
Стана ясно, че жената, която участва в този садизъм е Габриела Сашова от село Дивотино, дъщеря на Силвия Богомилова. Бившата кандидат кметица от ДБ пък въобще не се притесни от извършеното от дъщеря й, а реши да заплашва във Фейсбук хората, възмутени от извращенията на дъщеря й Габриела.
Цялото село Дивотино пък излезе на протест пред съдебната палата с искане за строго нагазание за садистите. В групата на село Дивотино във фейсбук се развихриха жестоки скандал, а хората искат да изселят семейството на садистката. Майката на Габриела, Силвия Богомилова пък написа: „Аз съм майката, защо сте анонимни? Ако сте толкова смели, знаете къде да ме намерите.“
В социалните мрежи стана ясно, че се организират протести срещу двамата садисти, които снимали как измъчват животни. В София протестът ще бъде на на 16 март и ще започне в 11 часа пред Съдебната палата. В Перник протестиращи ще се съберат на 17 март в 11 часа пред Районен съд Перник.
Подписва се и петиция с искане за доживотен затвор за мъжа и жената, които измъчвали зверски животинчета пред камера.






Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 20:15 Хороскоп за понеделник, 16 март 2026 г.
- 19:35 Франция гласува на първия тур на местни избори
- 19:25 ГЕРБ обяви водачите на листи в София: Борисов отново повежда в 25-и МИР
- 19:16 Най-големият завод за алуминий в света свива производството си заради сутиацията с Ормузкия проток
- 19:06 Питър Тийл събра елита на тайни лекции за Антихриста в Рим
- 18:55 Зарков: Крайно време е Радев да покаже отношението си към БСП, която два пъти го избра за президент
- 18:45 Middle East Eye: Спирането на войните в Близкия изток минава през смяна на режимите в САЩ и Израел
- 18:34 Кметове няма да водят листи на ГЕРБ-СДС Горанов е първи във Варна, Добрев - в Хасково и в София