
Избрано 14.11.2022 15:18 Снимка: ДНЕС+
Линда Петкова вдигна цените в сладкарницата, иска над 100 лв за торта
Канадката пише ново меню
Съпругата на Кирил Петков - Линда, вдигна рязко цените в сладкарницата си, пише „България Днес”. Бившата премиерша наду драстично стойността на изделията, които продава в центъра на София. Госпожа Петкова публикува изцяло ново меню с обновени цени, след като инфлацията напомпа цените и на продуктите за сладкарите. Само преди месец най-скъпата торта в менюто на канадката струва около 90 лева. Сега - на фона на поскъпването Линда добавя повече от 10% процента увеличение. Бившата премиерша продава тортите си за над 100 лева бройката.
Най-скъпият сладкиш, който бившата премиерша предлага, е чийзкейкът с боровинки и лимон. Цената му е 120 лева. Почти толкова струва и бадемовият тарт със сини сливи.
Увеличението обхваща палитрата от сладки изделия, приготвени от госпожа Петкова и екипа ѝ. Цените на бонбоните и шоколадите също са поскъпнали в малкото ателие на участничката в „Мастършеф”.
Линда вече се е върнала на работа, отбелязва изданието, след като няколко месеца тя се появява от дъжд на вятър в сладкарницата. Първо бе пуснала екипа си в лятна почивка. След това замина за Канада. А в края на лятото, докато мъжът ѝ бе в кампания, блондинката бе неотлъчно до него. Линда обикаля страната и агитира хората да гласуват за съпруга ѝ. Затова рядко се вясвала в сладкарницата.
Още по темата
![]() |
1 | 2.08001 |
![]() |
1 | 2.28699 |
![]() |
10 | 3.88818 |
![]() |
100 | 4.29835 |
![]() |
1 | 1.69954 |
Последни новини
- 20:24 Хороскоп за петък, 20 юни 2025 г.
- 19:51 Еврогрупата единодушно подкрепи членството на България в еврозоната
- 19:36 Турция е увеличила охраната по границата си с Иран, но не наблюдава приток на мигранти
- 19:28 Новак: Руското правителство не е получавало оферти за закупуване на "Северен поток 2"
- 19:21 Гроздан Караджов: Подготвяме варианти за развитие на жп граничния преход при Лесово
- 19:15 Нетаняху: Тираните от Техеран ще платят скъпо за атаката над израелската болница
- 19:07 Дмитрий Песков: Иран не е поискал военна помощ от Русия
- 19:03 Националната служба за охрана обяви 30 свободни места за служители по охрана и шофьори