Избрано 29.07.2024 12:41 Снимка: ДНЕС+
Калоян Методиев: Радев е последователен - убиваше бавно и методично БСП и сега ги довърши
От Фейсбук профила на независимия депутат Калоян Методиев
Един важен политически урок от днес.
Превратаджиите от БСП (основно Гуцанов, Зафиров, Вигенин и т.н.) през последните седмици лазеха пред Радев, подмазваха се, самоунижаваха се, отричаха се от думите и подписите си (за Боташ), громяха Корнелия Нинова, напомняха му, че те са го избрали за президент с надеждата той да им даде третия мандат и да ги подкрепи.
Радев обаче е последователен - убиваше бавно и методично БСП през последните години. И сега ги довърши. Даде мандата на ИТН.
Сещам се за падането на Търново. Легендата разказва, че старата ни столица, обсадена от османските войски, не е превзета. Предател отваря портите през нощта. Отишъл да получи наградата си, а султанът наредил да му отсекат главата с думите: "Днес ти предаде своите, а какво остава утре за нас чуждите!".
Това беше краят на пътя за нещастните превратаджии. Не са нужни вече никому.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.09943 |
GBP
|
1 | 2.23728 |
RON
|
10 | 3.84401 |
TRY
|
100 | 3.88992 |
USD
|
1 | 1.66524 |
Последни новини
- 19:08 Ким откри пет луксозни хотела с дъщеря си, отчете икономически напредък на КНДР
- 19:01 Александър Николов и Карлос Насар попаднаха в Топ 10 на "Спортист на Балканите"
- 18:54 Южна Корея тества ултраиздръжлив робот за изследване на мистериозните лунни пещери
- 18:47 В Полша двама миньори се задушиха с метан и загинаха във въгледобивна мина
- 18:39 Московски съд арестува задочно Каспаров, обявен за чужд агент и включен в регистъра на терористите
- 18:32 Как дядо Коледа пътува по света? Отговорът се крие в Айнщайн
- 18:27 "Политико": Европа проваля Украйна
- 18:24 Първият тематичен парк в света, посветен на Дракула, ще бъде построен край Букурещ