Избрано 13.08.2021 14:59 Снимка: ДНЕС+
Иво Мирчев и Николай Христов съдят режисьора Виктор Димчев
Депутатите от ДБ Иво Мирчев и Николай Христов съдят режисьора Виктор Димчев. А причината е „остро мнение към действията им на депутати“.
Ето и публикацията на страницата във Фейсбук на режисьора, фотограф и тв продуцент Виктор Димчев:
„Съвсем официално - другарите депутати Иво Мирчев и Ники Христов от ДБ ме съдят, защото имам остро мнение към техните действия като народни представители.
Разбира се, използван е дребен повод, който зловещо е засегнал уважаемите народни представители и те искат съвсем малко пари от мен към техните заплати.
По подобен начин се опитват да затворят устите на множество други неудобни журналисти, с правилни или дълбоко погрешни аргументи, но задължително в опит да бъде спряно свободното слово.
По-куриозното е, че единият от двамата правораздаватели ме е псувал на майка, публично, заради което беше изхвърлен от една работна група преди време, от един сегашен столичен районен кмет, а другият се е опитвал да откупи правата върху мои снимки, които ползва без заплащане, а аз исках просто да спре да го прави.
Не се оплаквам, парите не са големи и ако майка ми не претърпя току-що скъпа и напрегната операция на гръбнака, надали бих обърнал внимание на случая, извън това да си намеря адвокат по темата.
Жалки сте.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.09404 |
GBP
|
1 | 2.23651 |
RON
|
10 | 3.84061 |
TRY
|
100 | 3.94963 |
USD
|
1 | 1.67652 |
Последни новини
- 18:07 Дмитриев: Скъпи Мерц, ти дори не си в играта
- 17:58 Русия очаква отговор от Вашингтон след разговорите в Кремъл
- 17:50 Мерц ще посети Белгия, за да „убеди“ белгийския премиер за руските авоари
- 17:42 България предлага жп линията Русе–Горна Оряховица се финансирана в Механизма за свързване
- 17:32 Как женските сълзи намаляват реактивната агресия при мъжете с 44%
- 17:23 Скандал на Евровизия след допускането на Израел. Няколко държави се оттеглиха от конкурса
- 17:14 Корупционният скандал в ЕС може да свали от власт Фон дер Лайен
- 17:03 САЩ разширяват списъка със забраната за пътуване от 19 на повече от 30 страни