Избрано 09.12.2024 16:46 Снимка: ДНЕС+
Георги Марков: След 20 януари Ванс, Мъск и Тръмп-младши ще пресушат блатото на Сорос в Европа.
Георги Марков, Фейсбук
Новият шеф на Парламента го удари на поезия - възможна е и друга България. Очевидно, бъркайки желаното с реалното.
1. Не може да има друга България чрез подмяна на вота на избирателите с избиране шеф на НС от политическа сила, загубила катастрофално парламентарните избори. Полумъртва - извън първото каре, според народния вот.
2. Парламентарната традиция бе бламирана - председателското място се полагаше на ГЕРБ. Това показа за пореден път и европейската парламентарна практика наскоро в Австрия.
3. Изолират Бойко, че е победител и най-подготвен за премиер, и Рая - победител и най-красивата. А всъщност те са в ИЗОЛАТОРА, ИЗОЛИРАНИ ОТ ИЗБИРАТЕЛИТЕ - ВИЖТЕ ИМ РЕЗУЛТАТИТЕ. АМИ, ТЕ СА СМЕШНИ.
4. Алтернатива за Германия, която е втора политическа сила в страната, издигна Алис Вайдел за канцлер и в програмата си иска връщане на МАРКАТА. НЕ ИСКА ЕВРОТО, А ИЛОН МЪСК ГИ ПОДКРЕПЯ.
5. Хърватите приеха еврото, а президентът Миланович, който се стяга за втори мандат, вика: “НЕМА ЕДНО нещо, с което да сме пред маджарите, които немат евро.”
6. Браво на Доналд Тръмп-младши: “В Румъния марксистите и Сорос фалшифицираха изборите и отнеха гласа на народа - знаеха, че Джорджеску ще спечели.”
Излязох прав: след 20 януари Ванс, Мъск и Тръмп-младши ще пресушат блатото на Сорос в Европа!
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:56 За първи път: Световна титла за България в биатлона!
- 19:35 Първата дама на Ирак критикува използването на кюрдите „като пешки“ в конфликта в Иран
- 19:27 Слави Трифонов за сагата в МРРБ: Това щеше да измести темата за войната
- 19:20 Сиярто: Смъртната заплаха от Зеленски към Орбан надхвърля всички граници
- 19:12 САЩ временно разрешават доставките на руски петрол за Индия
- 19:04 Тръмп отстрани от поста министъра на вътрешната сигурност
- 18:55 Шефът на Пентагона: САЩ няма да разширяват военните си цели в Иран
- 18:47 Макрон работи по план за предотвратяване на война в Ливан