Избрано 08.12.2024 10:32 Снимка: ДНЕС+
Георги Марков: 35 години след като убиха Чаушеску румънците убиха Демокрацията
Паниката в Брюксел и сглобката на Сорос в Букурещ води до държавен преврат
Георги Марков, фейсбук
35 години след като убиха Чаушескуq румънците убиха Демокрацията.
Преброяването на бюлетините от първи тур на президентските избори, извършено повторно доказа, че Джорджеску е първи с над 2 милиона гласа. КС на Румъния обяви с решение, че резултатът от първи тур е достоверен.
Вчера обаче става ясно, че Джорджеску ще спечели с над 60%!
Паниката в Брюксел и сглобката на Сорос в Букурещ води до държавен преврат.
Румънците са лишени от възможност да изберат президент и изборите са суспендирани!
Румъния си остава страна на Сорос, направил сглобката Чука-Чолаку, която дори натика в обща листа на Евровота, а приятелят му Вебер направи конгреса на ЕНП в Букурещ.
Чест прави на Елена Ласкони, че въпреки елиминирането на съперника й Джорджеску, каза истината: “Демокрацията в Румъния бе убита...”
Путин им виновен на неолибералите в Румъния...
Истината е, че вълната Тръмп събуди румънците и стана възможно явлението Джорджеску!
Изборите в Америка показаха, че няма да стане със съдебна репресия, цензура и дори стрелба! Времето на Сорос изтича!
Мандатът на Йоханис изтича на 20 януари - Румъния остава без президент, а България си избра с клизма шеф на Парламент с ад хок коалиция “стил Вебер” - ЕНП, ПЕС, Либерали.
След уникалния избор (за председател на парламента), покойният ми приятел Стефан Савов се е обърнал в гроба.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 16:06 Кими Антонели развали британското парти в спринта на "Силвърстоун"
- 15:56 Зеленски отрича, че Русия е превзела Константиновка
- 15:44 Хората с нужда от дом доминират на пазара на имоти
- 15:34 Лодки, дронове и водолази: Няма следа от детето, изчезнало във водите на Струма
- 15:22 Паркингите са поскъпнали двойно след 1 януари
- 15:11 Йотова поздрави президента на САЩ и американския народ по случай 250 години от независимостта
- 15:01 Ген. Герасимов докладва на Путин: Руските сили имат пълен контрол над Константиновка
- 14:49 САЩ: Русия може да проведе ограничена военна провокация срещу Полша или друга държава от НАТО