Червената мафия изпуска паричките от „Южен поток”
Избрано 22.04.2014 18:43
Червените мафиоти са в паника. „Южен поток” падна в канала. Отля се в канализацията. Ами сега? Що ще правят клиентите на Путин в България. Малка утеха е за тях, че посланикът на Русия си бил цензурирал интервю, в което плюел по Плевнелиев. Нахалният Исаков може да се взре в кадрите с Орешарски при заварката миналата година. Премиерът е загубил ума и дума. Толкова е ошашавен. А още не се е развихрил Путин в Украйна. Все още не му се е разсърдил Обама. Червените са бесни. Има защо. Енергийната им банда губи милиарди. След наглите изблици на руския посланик, вкарал България в евразийския съюз, бленуван от чорбаджията му Путин, дойде ред и на истеричните тръшканици на смешник като Драгомир Стойнев. Този е неспасяем. Крещи, удря по масата, заканва се на еврократите. Що не били спрели „Северен поток”?
Драгомир Стойнев тепърва ще се шашка. Путин ще му осигури кахъри до края на жалкия му мандатец. Министърчето щяло да прави „Южен поток”. Как? С кого? Кой ще му го позволи? Няма да е зле Стойнев да смири карикатурния си гняв. Толкова е смешен. Окаяник. Изстъпленията му пред присмиващите се репортерки са ярка демонстрация на безсилието на кабинета „Орешарски”. Драгомир Стойнев да се замисли дали точно той няма да плати цената на провала с края на политическата си кариера. И без друго Моника не можела да го трае, научаваме. Вече му търсела заместник, шушнат заклети интриганти от „Позитано” 20. За какво им е на „позитанци” такъв смешник? Той не става за нищо. Комплексиран тип, който си мисли, че като извисява тънко гласче пред микрофоните, ще впечатли някого.
Драгомир Стойнев е бял кахър за червената енергийна мафия. Тя ще го изрита за час. Никакъв проблем. Съдбовното за енергийните мафиоти е, че този път нещата са сериозни. Много сериозни. Ще го отнесат даже уж самообявили се за недосегаеми. Чистката предстои.
/bgsniper.com
Драгомир Стойнев тепърва ще се шашка. Путин ще му осигури кахъри до края на жалкия му мандатец. Министърчето щяло да прави „Южен поток”. Как? С кого? Кой ще му го позволи? Няма да е зле Стойнев да смири карикатурния си гняв. Толкова е смешен. Окаяник. Изстъпленията му пред присмиващите се репортерки са ярка демонстрация на безсилието на кабинета „Орешарски”. Драгомир Стойнев да се замисли дали точно той няма да плати цената на провала с края на политическата си кариера. И без друго Моника не можела да го трае, научаваме. Вече му търсела заместник, шушнат заклети интриганти от „Позитано” 20. За какво им е на „позитанци” такъв смешник? Той не става за нищо. Комплексиран тип, който си мисли, че като извисява тънко гласче пред микрофоните, ще впечатли някого.
Драгомир Стойнев е бял кахър за червената енергийна мафия. Тя ще го изрита за час. Никакъв проблем. Съдбовното за енергийните мафиоти е, че този път нещата са сериозни. Много сериозни. Ще го отнесат даже уж самообявили се за недосегаеми. Чистката предстои.
/bgsniper.com
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:35 Иво Христов иска да възстановим членството си към научен институт в Русия
- 19:28 Отмениха наказанието на Невена Зартова за забавени дела и пропуски като прокурорски шеф
- 19:20 Карлос Насар прие покана да рекламира България чрез туризма
- 19:12 Силни бури парализираха транспорта в Япония и Нова Зеландия
- 19:03 Дават "иранска помощ" на земеделците за поскъпналите торове и горива
- 18:54 Ценни съкровища от Желязната епоха ще бъдат показани за първи път в Шотландия
- 18:46 Китай: Все по-чести екстремни явления през настоящия сезон
- 18:38 Шотландия вече се готви за сбогуване с Мондиала, шансът за продължаване падна до 5%