Избрано 31.01.2025 14:11 Снимка: ДНЕС+
Боян Чуков за Огнян Минчев и Сорос: Никога не е късно да станеш за резил!
Боян Чуков, Телеграм
Огнян Минчев: "За Сорос са работили много хора, но значителна част от тях не са били негови послушници". Това е най-новият български фолклор.
Бих добавил, че всички български соросоиди са били винаги криптосъпротива на Джордж Сорос, но са били на финикийска ясла при него... са работили повсеместно за идването на власт на Доналд Тръмп. Никога не е късно да станеш за резил!
Когато соросоидите правеха списъци с антиглобалисти, в действителност те са броели привържениците на Доналд Тръмп. Най-големите фенове на чичо Дони днес са в Нов български университет. Къде са фактчекърите?
----
Тръмп се договаря със Сорос да не закача българските соросоиди, които са се пребоядисали в тръмписти и да ги остави във властта, в политиката, по университетите и медиите. Естествено, да им отпуска и по някой транш за по-охолен живот, предвид идващите тежки времена. Както се казва в "песента"... "пустите български соросоиди станали тръмписти...".
Още по темата
CHF
|
1 | 2.09943 |
GBP
|
1 | 2.22077 |
RON
|
10 | 3.84627 |
TRY
|
100 | 4.02621 |
USD
|
1 | 1.69586 |
Последни новини
- 19:30 CNN: Китай бързо разширява производството на ракети, докато САЩ се борят с проблеми с доставките
- 19:23 Легендата Де Роси отново е треньор в Серия "А"
- 19:15 Бургас стартира курс за екскурзоводи с 15 участници
- 19:07 Производители от Пловдив, Варна и Сливен отличени в конкурса „Най-добра българска фирма на годината“
- 19:00 Кафето – енергия, концентрация и ползи за здравето
- 18:52 Wall Street Journal: Русия е на път да постигне първата голяма победа след превземането на Бахмут
- 18:44 Внукът на цар Симеон II заминава за Шаолин след парад като гвардеец в Елин Пелин
- 18:36 Кремъл: Законните интереси на "Лукойл" трябва да бъдат зачитани