Избрано 19.06.2024 11:40 Снимка: ДНЕС+
Бобоков отсвири Каракачанов и Мравояда, присламчи се към Величие!
Скандалният русенски бизнесмен Пламен Бобоков отново е решил да търси политическа закрила. Този път явно иска да се сгуши под крилото на новия политически тандем Николай Марков-Ивелин Михайлов.
Тримата бяха засечени на сладка трапеза в Старосел, само няколко дни след като партия "Величие" стана част от Народното събрание.
"Величие" е поредният пристан, в който Бобоков иска да намери убежище.
Преди няколко години Бобоков бе засечен да си хортува с политик от бутикова партия, носещ звучния прякор Мравояда.
Явно след изборния резил и свиването на дясната организация до нивото на бирена капачка, Мравояда е захвърлен на политическото бунище и се е оказал напълно ненужен - като стар парцал.
Преди да се заиграе с него, Бобоков се беше прислонил при Красимир Каракачанов, но само докато беше актуален и заемаше постовете на вицепремиер и министър на отбраната.
След като лидерът на ВМРО вече не е на мода, Бобоков му обърна гръб с мотива, че е бил предаден от него по времето, в което беше клиент на правораздавателната система, припомня "Блиц".
Вероятно Бобоков следва неотклонно принципа: "Партии мои, партии любими, аз съм с таз от вас, която е на власт".
Шефовете на "Величие" трябва да са наясно с кого делят масата си, защото като едното нищо близостта им с подобен род персони може да ги прати в политическото небитие и то само за няколко месеца.
Марков и Михайлов е добре да си дадат сметка, че продавачът на акумулатори, може да ги захвърли като изхабени батерии в мига, в който не са на сцената...
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:58 Христофор Караджов: Политическо самоубийство за Тръмп ще бъде сухопътна операция на САЩ в Иран
- 17:47 Безмилостен Синер прегази чешки квалификант за 64 минути в Индиън Уелс
- 17:36 Как Том Холанд спечели сърцето на Зендая?
- 17:24 Листите на БСП: Зарков начело в Бургас и София, Татяна Дончева повежда в Пловдив
- 17:14 Германски посланик: Първият завод на „Райнметал“ ще бъде открит още тази година
- 17:04 Италианка отказа конкуренция в спускането за втора победа в Световната купа
- 16:53 Найден Тодоров обсъди с Рут Колева стратегия за развитие на културата в България
- 16:42 Дмитрий Кузякин: Страните от НАТО не са готови за съвременна война