Избрано 19.12.2023 13:31 Снимка: ДНЕС+
Антон Хекимян: Ръчната спирачка на София е дръпната
Ръчната спирачка на София е дръпната.
Двете загубени години на държавата са на път да се преповторят на местно ниво.
От началото на предизборната кампанията и досега повтарям, че градът ни има нужда от силно и ясно мнозинство.
Изборът на председател на Столичния общински съвет е политическо решение и трябва да стъпи на ясни принципи.
Всяко временно решение за управление ще е път към безвремие за столичани.
София има нужда от:
Дясно управление
Балансиран бюджет
Инвестиции в развитие
София НЯМА нужда от:
сделка по всеки въпрос
плаващи мнозинства
взимане на решения на тъмно
ГЕРБ-СДС никога не участвала и отказва да участва в отричане на цели партии и стотици хиляди избиратели, изнудване, заплахи с разцепление и поставяне на ултиматуми.
Това в момента прави Борис Бонев, който държи в клещите си ПП и ДБ в общината. В схватката "Бонев" е приклещен и Терзиев.
В очите на партньорите на Бонев в СОС вече се чете SOS.
Политическата криза в София е създадена и се задълбочава от партиите, които донесоха хаоса и безвремието в държавата.
„Промяната“ в София се оказа не към по-добро, а към блокаж на работата на администрацията и видима управленска немощ.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:24 Варна ще е домакин на XII Европейска олимпиада по география
- 12:17 Съдът образува ново дело по иск на „МБАЛ Варна“ ЕООД срещу НЗОК за над 282 хиляди евро
- 12:09 България пак започва да произвежда автомобили
- 12:01 Рекордните горещини в Европа взеха 18 жертви във Франция
- 11:53 Гледат мярката на задържаните "Калашници"
- 11:45 Белгия иска ареста на бившия гръцки еврокомисар Аврамопулос по случая "Катаргейт"
- 11:37 Тръмп: Ford и General Motors може да произвеждат Patriot и Tomahawk
- 11:29 Руски Ту-160 отработиха дозареждане във въздуха над Баренцево и Норвежко море