Избрано 13.04.2025 10:14 Снимка: ДНЕС+
Ахмед Доган си превзе сараите както Путин си взе Крим
От Фейсбук профила на Борис Марков
Ахмед Доган си превзе сараите както Путин си взе Крим. Щото си искат.
След като лидерът на една партия може да се нанесе в чужд имот, това е най-силният сигнал, че всеки в тази държава може да си вземе каквото си поиска. Циганите да си берат тухли, служители да си обират работодателите, който няма цигари да си разбие павилионче. Или да обере магазин. Или пенсионер. Кой каквото може да докопа, да открадне или да излъже, му е по-сладко от това да го спечели. Това е България.
Ако понеделник всички кадри на ДПС не бъдат изхвърлени от държавните си службици, значи управлението ни е такова, на крадци. Няма да има друго обяснение.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:05 Цената на петрола продължава да пада
- 09:57 Бившият директор на кадастъра във Варна: Исканията за нанасяне на сградите са внесени през 2023 г.
- 09:49 Депутатите обсъждат на второ четене Закона за съдебната власт
- 09:41 Шефът на НСО на изслушване в Комисията за контрол над службите за сигурност
- 09:33 Людмила Петкова: Бюджет 2026 цели плавна стабилизация, за да продължи растежът на икономиката
- 09:25 Тръмп: Броят на жертвите на двете земетресения във Венецуела е потресаващ
- 09:17 Теменужка Петкова за бюджета на Радев: Разходите са с 3 млрд повече от кабинета "Желязков"
- 09:09 Правосъдният министър: В съдебната система има семейни зависимости