ЕС и Свят 18.11.2024 11:41 Снимка: ДНЕС+
Жертвите на трагедията в Нови Сад вече са 15
Жена, сериозно пострадала при срутването на бетонната козирка на гарата в Нови Сад преди повече от две седмици, е починала в болницата, съобщи лечебното заведение, цитирано от БТА.
На 1 ноември бетонната козирка на основната железопътна гара в Нови Сад се срути, затрупвайки десетки души. Двама други тежко ранени остават в болницата с опасност за живота.
Властите все още не са предоставили убедително обяснение за причините за инцидента, разтърсил жителите на северния сръбски град.
Инцидентът предизвика антиправителствени протести в града, както и в Белград.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:25 България е с най-голям годишен ръст на цените на горивата и смазочните материали в ЕС
- 13:23 Арестуваха китайски шпионин в София за престъпление против републиката
- 13:15 БСК: Индустрията е изправена пред сериозен недостиг на кадри, работната сила застарява
- 13:07 Европрокуратурата дава на съд за измама консултант по проект за дентални грижи у нас
- 13:04 Олег Невзоров се завърна във Варна и се срещна със собствениците на имоти във Форест клуб
- 12:59 Отстраненият от длъжност шеф: Службата по кадастър само регистрира имот, не установява законността
- 12:51 Германия е готова да задължи войници да се включат в постоянната танкова бригада в Литва
- 12:43 Политолози: Йотова трябва да се еманципира от Радев, Гюров е слаб кандидат