Железопътната линия между Скопие и Прищина бе възобновена днес
ЕС и Свят 28.02.2006 15:20
Пътническият железопътен превоз между Македония и Косово бе възобновен днес след шестгодишно прекъсване, съобщи МИА.
Първият влак, който замина от Прищина, пристигна в девет часа тази сутрин в Скопие. Влакът ще се движи всеки ден по линията Прищина - Скопие, като на граничния пункт Блаце ще се извършва контрол. Информацията е на БТА.
Първият влак, който замина от Прищина, пристигна в девет часа тази сутрин в Скопие. Влакът ще се движи всеки ден по линията Прищина - Скопие, като на граничния пункт Блаце ще се извършва контрол. Информацията е на БТА.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 18:13 Задържаха над 700 кутии контрабандни лекарства и стоки с обозначения на известни марки
- 18:07 Падението на сър Джефри Доналдсън: Виновен за изнасилване и сексуално насилие над деца
- 18:04 Радев: Украинският посланик наистина е искал информация от МВнР за Невзоров
- 18:02 Георги Марков: Ще ни върне ли Румен Радев във времето на Ярослав Радев ?
- 17:55 НИМХ: Остава нестабилно, с краткотрайни, но интензивни валежи и гръмотевични бури
- 17:46 Радев: Минималната заплата няма да бъде замразявана тази година
- 17:37 Нигер официално напусна Международния наказателен съд
- 17:28 Китай призова БРИКС да използва своя коз - контрола върху стратегическите суровини