Започна конференция на вътрешните министри на страните от западното Средиземноморие
ЕС и Свят 12.05.2006 13:57
Във френския град Ница днес започна Дванадесетата конференция на вътрешните министри на страните от Западното Средиземноморие, предаде Франс прес. Френският министър на вътрешните работи Никола Саркози председателства форума, посветен на борбата с тероризма, организираната престъпност и нелегалната имиграция. Участват представители на Алжир, Испания, Италия, Либия, Мавритания, Малта, Мароко, Португалия, Тунис и Франция.
Информацията е на БТА.
Информацията е на БТА.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:01 „Амнести Интернешънъл“ обвини ЕС наравно с Либия за престъпления срещу мигранти
- 16:52 Чешкият президент съди премиера, след като не го включи в делегацията за срещата на върха на НАТО
- 16:43 Северна Корея планира да разшири ядрения си арсенал
- 16:34 Радев: България подкрепя Украйна, но спира даренията
- 16:25 Тръмп настоява: Иран се е съгласил на дългосрочни ядрени инспекции; Техеран отрича
- 16:16 Командироват прокурори от ВКП да помагат по разследването за строителството в "Баба Алино"
- 16:07 НСТС не се разбра за осигуровките на държавните служители
- 15:58 Показанията на Невзоров до голяма степен изясняват случилото се, каза Демерджиев