Японски маратонци в болница след “пчелна атака“
ЕС и Свят 06.04.2008 10:59
Трийсет бегачи, участници в полумаратона в Сага, югозападна Япония, са откарани в болница, след като били нахапани от рояк разярени пчели, предава АФП, позовавайки се на местни медии.
В бягането участвали близо 3200 спортисти. В момент, когато преминавали покрай река, те внезапно били атакувани от рояк пчели, които очевидци описали като „огромен черен облак, невиждано нещо“. Десетки бегачи били ожилени, а 30 се наложило да бъдат лекувани в болница. /БГНЕС
В бягането участвали близо 3200 спортисти. В момент, когато преминавали покрай река, те внезапно били атакувани от рояк пчели, които очевидци описали като „огромен черен облак, невиждано нещо“. Десетки бегачи били ожилени, а 30 се наложило да бъдат лекувани в болница. /БГНЕС
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:19 169 свободни места са обявени за трето класиране в детските ясли във Варна
- 12:11 Светослав Бенчев: Няма ръст на цените, а по-скоро успокояване на пазара на горива у нас
- 12:08 Британският премиер Киър Стармър подаде оставка
- 12:03 Във Варна разкриха митническа измама за над 60 хиляди евро при деклариране на китайски плоскости
- 11:55 Лидерът на СДС Румен Христов призова ГЕРБ, "ПП" и "ДБ" да издигнат общ кандидат
- 11:47 Започва проверка заради влошеното качество на водите на Офицерския плаж
- 11:40 Комплекс за социални услуги - ЦСРИ към Фондация „Владиславово“
- 11:39 Случай на Ку-треска във Варна