Японка нападна с нож пътници на гара в Осака
ЕС и Свят 23.06.2008 08:26
Жена нападна с нож пътници, очакващи на перона пристигането на влак, на железопътна гара в японския град Осака. При инцидента са ранени трима души, предаде АП.
Всички пострадали са жени. Няма опасност за живота им. Полицията вече е разпространила описанието на предполагаемата извършителка на престъплението. Жената е на средна възраст с дълги коси, облечена в черни дрехи. Носела е шапка, за да скрие лицето си. Инцидентът става само две седмици, след като по улиците на Токио мъж се нахвърли с нож срещу минувачи. Тогава загинаха седем души, а други 10 бяха ранени. /БГНЕС
Всички пострадали са жени. Няма опасност за живота им. Полицията вече е разпространила описанието на предполагаемата извършителка на престъплението. Жената е на средна възраст с дълги коси, облечена в черни дрехи. Носела е шапка, за да скрие лицето си. Инцидентът става само две седмици, след като по улиците на Токио мъж се нахвърли с нож срещу минувачи. Тогава загинаха седем души, а други 10 бяха ранени. /БГНЕС
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 22:32 Хороскоп за понеделник, 22 юни 2026 г.
- 22:02 Двама тежко ранени след скандал и стрелба в заведение на плажа "Кабакум" край Варна
- 19:28 Разкриха по-ранен храм под светилището на Херакъл в античен град Хераклея Синтика
- 19:18 "Война на ордени" между Киев и Варшава. Какво се случва?
- 19:07 Франция въвежда внезапни тестове за наркотици сред висши държавни служители
- 18:57 Легендарният Марк Хюз е с разбито сърце след внезапната кончина на 38-годишния му син
- 18:46 Днес е най-дългият ден в годината
- 18:34 При жътва изгоря 30 дка нива със зрял ечемик край Бойчиновци