Тръмп бесен от преизбирането на Обама

ЕС и Свят 08.11.2012 07:37

Американският магнат Доналд Тръмп, бесен от преизбирането за втори мандат на президента на САЩ Барак Обама, даде израз на гнева си в Twitter.

"Не може да позволим това да се случи. Трябва да направим поход до Вашингтон и да спрем тази пародия. Нашата нация е напълно разделена. Нека да се борим с всички сили и да спрем тази голямата и гнусна несправедливост. Светът ни се смее!", написа в микроблога си Тръмп.

Милиардерът е известен като противник на Обама още от времето на избирането му за първи мандат президент на САЩ. Наскоро Тръмп дори обяви награда от 5 млн. долара за този, който му покаже копие от акта за раждане на американския президент, за който се спекулира, че не е роден в САЩ и поради тази причина няма право да се кандидатира.

На снимката: Доналд Тръмп (вляво) с Мит Ромни. /БГНЕС

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355