Стачката в германските железници се отлага
ЕС и Свят 09.03.2008 22:21
Синдикатът на работещите в германските железници GDL обяви, че няма да има стачка утре, тъй като е било постигнато споразумение с оператора „Дойче Бан“, съобщава Би Би Си. Но транспортните услуги все пак ще бъдат засегнати. Синдикатът предупреди, че дори и при наличието на споразумение, няма да има достатъчно време за настройване на графиците.
Германия бе засегната от вълна от стачки, след като мощните синдикати поискаха рязко повишаване на заплатите. Общественият транспорт в Берлин е един от най-засегнатите от граждански неподчинения напоследък. /БГНЕС
Германия бе засегната от вълна от стачки, след като мощните синдикати поискаха рязко повишаване на заплатите. Общественият транспорт в Берлин е един от най-засегнатите от граждански неподчинения напоследък. /БГНЕС
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:03 Вратари герои, червен картон и ключова VAR намеса белязаха мача Белгия-Иран
- 09:55 Кучето на загиналата в Пирин туристка насочило спасителите към тялото ѝ
- 09:47 Испания изля гнева си с разгром над безпомощните саудитци
- 09:39 Тръмп: Стармър ще подаде оставка, пожелавам му всичко добро
- 09:32 Управляващите обмислят държавните чиновници да плащат осигуровки, но поетапно
- 09:24 Бури и наводнения връхлетяха част от Централна Европа
- 09:17 Тръмп: Ако иранците затворят Ормузкия проток, ще останат без държава
- 09:09 Обидиха се масово: Трима президенти на Украйна връщат отличията си в Полша