Седем загинаха по време на бурите в САЩ
ЕС и Свят 06.12.2007 20:13
Седем души загинаха, а десетки са напуснали домовете си заради наводненията, които бурята причини в северозападните региони на САЩ, предаде АП.
Железопътната линия между Портланд и Ванкувър е прекъсната, а над 73 000 души в щата Вашингтон са без електричество.
Припомняме, в щатите Орегон и Вашингтон бе обявено извънредно положение./News.bg
Железопътната линия между Портланд и Ванкувър е прекъсната, а над 73 000 души в щата Вашингтон са без електричество.
Припомняме, в щатите Орегон и Вашингтон бе обявено извънредно положение./News.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:18 Почина бившият председател на Федералния резерв на САЩ Алън Грийнспан
- 15:09 Откриха картина на Пикасо за 15 млн. евро при акция срещу наркотрафик във Франция
- 15:02 След "Баба Алино": Българи купиха къщи и апартаменти и им спряха водата и достъпа
- 14:54 Омбудсманът против превръщането на помощта за отопление в инструмент за бюджетни икономии
- 14:46 Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
- 14:39 Демерджиев разпоредил фонд "Пътна безопасност" да финансира само мерки срещу катастрофите
- 14:31 Димитър Маринов остава начело на Българския фармацевтичен съюз
- 14:24 Иран рязко увеличи износа на петрол след споразумението със САЩ